fbpx
Her ölçekten ve sektörden kurumlara, firmalara ve bireylere kaliteli, hızlı ve esnek çözümler sunmaktayız.
Nasıl Çalışıyoruz?

Her ölçekten ve sektörden kurumlara, firmalara ve bireylere kaliteli, hızlı ve esnek çözümler sunmaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Biz Kimiz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Hakkımızda

Medya Uzmanım 2015 yılında aile şirketi olarak faaliyetine başlamıştır. Kurucularının edindiği bilgi ve tecrübe ile web tasarım, web yazılımı, ajans hizmetleri konularında yılların getirdiği birikimi şirket bünyesine taşımıştır. Müşterilerinin internet başta olmak üzere her türlü kurumsal reklam ve tanıtımlarında, teknolojik alandaki gelişimlerinde etkin oynamıştır. Web Teknolojileri firması olarak ana faaliyet konusu web sitesi hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tanıtım ve reklam konusunda özel çözümler üretmektedir.

Faaliyet alanlarımız arasında; web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, pazar araştırması, web stratejileri oluşturma, reklam planlaması ve bütçe yönetimi gerçekleştirmek, metin yazarlığı, fotoğraf-video çekimleri gibi içerik hizmetleri, google adwords gibi online reklamcılık alanında hizmetler yer almaktadır. Medya Uzmanım; memnun müşteriler ile ilerleyen, müşterilerinin uzun süreli çözüm sağlayıcısı olmayı hedefleyen, web tasarım ve web yazılım gibi alanlarında çözümler sunan bir hizmet firmasıdır.

Misyonumuz

Medya Uzmanım, dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan Medya Uzmanım, her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 80 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir.

Vizyonumuz

Medya Uzmanım ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel şekilde hayata geçirmek için çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla Medya Uzmanım, ‘müşterilerinin karşısında değil, daima yanındadır’ mottosunu tüm şeffaflığıyla iş süreçlerine entegre etmiştir.

Firmalara Özel Tanıtım Filmleri

Marka İmajınızı Beraber Yansıtalım!

Müşterilerimizden Yorumlar;

İşletmenize yeni bir başlangıç yaptırın.
Medya Uzmanım' ı Keşfedin!

İşletmenize yeni bir başlangıç yaptırın.

İşletmelerin büyük çoğunluğu, özellikle düşük pazarlama bütçeleri ile işletmelerinin büyümesi için bir numaralı araç olarak sosyal medyayı görürler. Siz de hedef kitlenizin kullandığı sosyal mecralarda yer alın. Müşterilerinizin, kullandıkları hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında yorumlarını sosyal medya araçlarında paylaşmamızı sağlayın. Düşük bütçelerle kullanabileceğiniz sosyal medya hizmetleri, doğrudan müşterileriniz ile konuşmak ve sorulara cevap vermek ya da adres karmaşasını gidermek için harika bir yoldur.

Siz sosyal medyada olmasanız dahi insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun programlarla takip etmek önemlidir. Medya Uzmanım olarak sizi potansiyel müşterilerinize kavuşturarak işletmenizin büyümesine yardımcı oluyoruz.

Markalar söylemek istediklerini en iyi yansıtacak sosyal medya platformlarını da seçme özgürlüğü yakalıyorlar. Fotoğraflar üzerinden tanıtım yapmak isterse Instagram’ ı, tamamen kurumsal olmak için Linkedin’ i ya da eğlence odaklı olmak için Twitter’ i seçebileceği gibi hepsi içinse Facebook’ u tercih edebiliyor.

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedefleriniz de beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefliyor olabilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir. Medya Uzmanım, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır.

Türkiye' de 100' den fazla işletmeye dijital çözümler sunuyoruz!

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?