fbpx
Özel Yazılım Çözümleri
Şirketlere Özel Yazılımları

Özel Yazılım Çözümleri

Şimdi Teklif Al!
Sizi Arayalım!

Şimdi Teklif Al!

WhatsApp Destek Hattı

+90 552 625 7459

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?
Özel yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Medya Uzmanım firmalara yönelik hazır paket yazılım çözümlerinin yanında, firmaların ihtiyacı olan özel yazılım ihtiyaçları için uzman bir ekibe sahiptir. Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veritabanı, iş zekası, erp entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim depo saha otomasyon sistemlerine, telemetri uygulamalarından içerik yönetim sistemi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Çoğu zaman mevcut paket uygulama ve çözümler firmaların ihtiyaçlarını karşılamayabilir. Her firmanın kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Medya Uzmanım tüm bunları dikkate alarak firma ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştirmektedir.

Medya Uzmanım ekibi olarak, özel yazılım projelerinde Çevik ( Agile ) yazılım geliştirme metodolojilerini kullanırız. Projenin her aşamasında enerjimizi döküman üretimine değil; müşterilerimiz ve son kullanıcılarla yüzyüze görüşmelere ayırır; aldığımız geri dönüşler sayesinde yazılımları daha hızlı, daha verimli şekilde zamanında teslim ederiz. Proje kapanışıyla beraber bizden istenen gerekli dökümantasyon, kullanıcı kılavuzları vb. hazırlanıp teslim edilir. Bu çözüme odaklı felsefemiz sayesinde proje başarısı her zaman üst seviyede olmaktadır.

İşletmenizi Potansiyel Müşterilerinize Ulaştıralım
Size Özel Yazılım Çözümleri ile

İşletmenizi Potansiyel Müşterilerinize Ulaştıralım

Profesyonel Destek Alın!
İşletmeniz İçin;

Profesyonel Destek Alın!

Paket yazılımlarının yeterli olmadığı zamanda,

Gelişmiş ama kullanımı kolay olan,

Firmanıza özel bir yazılımınızın olduğunu düşünün...

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?